Lyžařské středisko Almenwelt Lofer

Příjemné rodinné lyžařské středisko nabízí rozsáhlé kvalitní služby jejichž cílem je usnadnění a zpříjemnění rodinného lyžování v Rakouských Alpách.

Mezi hlavní lákadla Almenwelt Lofer patří:

  • pravidelně upravované sjezdovky všech stupňů náročnosti,
  • moderní lanovky a vleky, které umožňují zkrátit čekací doby na minimum,
  • stravovací zařízení přímo na sjezdovce,
  • moderní převlékací a úschovné prostory,
  • zábavní park,
  • vysokohorská běžkařká trať určená ke klasickému běhu na lyžích a skatingu,
  • lyžařský autobus zdarma,
  • kvalitně vybudovaný systém parkování.

Lanovka lyžařského střediska Almenwelt Lofer, která se nachází přímo v centru obce, prošla v roce 2011 velkou rekonstrukcí. Rekonstrukce přinesla zkvalitnění a urychlení služeb, jakož i bezbariérový přístup.

NOVINKY 2012/2013

V roce 2013 přibyla mezi lanovky a lyžařské vleky Almenwelt Lofer nová 8 sedačková lanovka Schwarzeck!Lanovka je dlouhá 950 m, s převýšením 210 m a je schopna přepravit max. 2400 osob za jednu hodinu provozu. Lanovka poskytuje veškerý moderní komfort – vyhřívané sedačky, kryt chránící před nepříznivým počasím, jedinečná dětská bezpečnostní sedačková lanovka.

V dětském světě „Kinderland“ bude v zimní sezóně 2012/13 pro všechny děti připraven Almenwelt Zauberteppich. 140 m dlouhý zastřešený dopravní pás s převýšením 20 m se postará o bezpečnou zábavu při lyžařských začátcích Vašich ratolestí. Přepravní pás je uzpůsoben přepravě max. 1600 dětí za hodinu.

Každou sobotu mají Vaše děti (do 15 let) skipas zdarma! Almenwelt Lofer je známý svými výhodnými cenami skipasů pro rodiny s dětmi. Každou sobotu během zimní sezóny 2012/13 daruje maskot Almenwelt – „Lofi“ – všem dětem do 15 let v doprovodu rodičů skipasy zdarma. Důležité je mít u sebe vždy doklad o rodinné příslušnosti dětí (rodinný pas, nebo pasy dětí) zejména, pokud máte více než 2 děti. Tato výhodná a lákavá nabídka platí každou sobotu od 22.12.2012 do 30.03.2013.

Kombinovaný lístek – Skipas + vstup do lázní za výhodnou cenu
Kombinovaný lístek platí na 1 den lyžování v Almenwelt Lofer a 4 hodiny v lázních Bad Reichenhall:
Dospělý: 44,00 €
Rodiny: 2 dospělý + 2 děti: 117,00 €
Kombinovaný lístek můžete zakoupit na kase Almenwelt Lofer a v Rupetusových lázních v Bad Reichenhallu. Lyžování a návštěvu lázní nemusíte absolvovat v jeden den. Kombinovaný lístek je platný od 08.12.2012 do 05.04.2013.

Kombinovaný lístek – 1 den lyžování a přeprava autobusem
Nebudete během své dovolené ubytován v Loferu a přece chcete vyzkoušet kvality lyžařského střediskaAlmenwelt Lofer? Možná právě pro Vás je výhodné koupit si kombinovaný lístek – Skipas + lístek na autobus ve směru Salzburg – Bad Reichenhall – Lofer (tam a zpět) za zvýhodněnou cenu (např. 1 dospělý zaplatí jen 36,00 €, děti do 15 let 18,00 €, rodinný lístek 2 dospělý + 2 děti 79,00 €). Odchod autobusu denně z Hlavního nádraží Salzburg/Nákupní dům Forum o 8:26. Nástup možný na každé zastávce směrem do Loferu. Kombinovanou kartou se musíte prokázat řidiči a nezapomeňte ani na doklady totožnosti celé rodiny! Zpáteční cesta: Nástup v Loferu (pondělí až pátek 16:45; sobota, neděle a svátek 17:45).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *